В Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова при кафедрі міського будівництва створено офіс підтримки людей з інвалідністю.

Відео презентації офісу підтримки людей з інвалідністю.

Очолює роботу офісу доцент кафедри міського будівництва Івасенко В.В., яка пройшла курси підвищення кваліфікації і получила дипломи, свідоцтва, сертифікати:

Нагороди, подяки тощо:

• Почесна грамота Полтавської обласної державної адміністрації, 2015,
  • Подяка за підтримку та сприяття розвитку молодіжних ініціатив від Голови Молодіжної ради при Харківському міському голові, 2018,
  • Подяка за активну і відкриту позицію у створенні безбар'єрного середовища у м. Харків та в Україні від віце-президента ГОІ "КРЕАВІТА", 2019,
  • Подяка Харківського міського голови, 2019,
  • Відзнака за високий рівень професіоналізму та вагомий внесок у створення інклюзивного середовища в Україні від ГОІ "КРЕАВІТА", 2020.

Конкурси:

• Конкурс студентських робіт з адаптації закладів культури міста для людей з інвалідністю – «Місто без бар’єрів». Назва роботи: «Адаптація території та приміщень художнього музею для всіх (вул. Жон Мироносиць, 9-11)». 2017 р. Науковий керівник групи студентів. Отримано сертифікат.
  • Міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив». Назва роботи: «Створення мультифункціонального простору, дружнього для всіх, біля Харківського державного цирку». 3 місце у номінації «Рідному Харкову - сталий розвиток». 2018 р. Науковий керівник групи студентів. Отримано сертифікат.
  • Міський конкурс студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив». Назва роботи: «Створення мультифункціонального простору, дружнього для всіх, біля Харківського державного цирку». 3 місце у номінації «Рідному Харкову - сталий розвиток». 2019 р. Науковий керівник групи студентів. Отримано сертифікат.

Співпраця з неурядовими організаціями:

• ГО «Боротьба за права» навчання та тренінги в Україні щодо створення інклюзії навколишнього простору та прийнятих рішень.
  • ГО «Полтавське міське громадське об’єднання осіб з інвалідністю «Віра» дослідження, аналіз та розробка рекомендацій щодо включення людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у соціальне та політичне життя країни.

Участь у комітетах доступності:

1. Член комітету з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Міністерства розвитку громад та територій України. Наказ № 296 від 3.12.2020 року.
  2. Член Полтавського обласного комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, з 2016 року наказ № 442 від 06.10.2016.

Друковані видання:

1. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення: ДБН В 2.2-40:2018.- [Чинний від 2019-04-01]. – Київ: Мінрегіон України, 2018. – 64 с. – [Державні будівельні норми України]. (Івасенко В.В., Жидкова Т.В.).
  2. Інклюзивне середовище для маломобільних груп населення. Методичний посібник. Інклюзивне середовище для маломобільних груп населення. ГОІ «КРЕАВИТА», 2020. – 34 с. – [Методичний посібник]. Укладальники: Шингарьова О.В., Ярошенко О.І., Івасенко В.В.

Завальний Олександр Вячеславович, очолював журі у Номінації конкурсу «Елементи вулично-дорожньої мережі міста» на Міжнародному конкурсі студентських та професійних робіт «Інклюзивний дизайн», який спрямований на впровадження в Україні середовища, продуктів і послуг, створених за принципами інклюзивного дизайну.

Додатково:

Конкурс проводився за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та ГОІ «КРЕАВИТА».

На сайті 46 гостей та 0 користувачів