Вітаємо студентів кафедри Міського будівництва з успішнішим проходженням міжнародної академічної мобільності!!!

 В рамках програми «Цифрова Україна» від DAAD «Модулі реконструкції та інтегрований розвиток міст України» студентами групи МБГ 2020-1 Івахно Олег та М МБГ 2022-1 Бабенко Микита було пройдено дистанційне навчання у Technische Universität Kaiserslautern (Технічний університет Кайзерслаутерна, Німеччина).

Навчання за програмою дало можливість студентам поглибити навички у сфері інтегрованих стратегій розвитку міст України, спираючись на ідеї нової Лейпцизької Хартії та міської стійкості великих житлових масивів з потенціалом їх розвитку. Лектори та експерти з академічних кіл та з практичним досвідом проєктування провели дискусії з курсів лекцій в рамках глобальних проєктів, а також в українському та німецькому контексті з післявоєнної відбудови міст України.

Лекції створили платформу для обміну досвідом між українськими та міжнародними експертами в галузі архітектури, урбаністики, і міського планування. Це сприяло поширенню знань про специфіку реконструкції та відновлення міст в умовах післявоєнних реалій.

Були розглянуті конкретні концепції та стратегії для відновлення постраждалих міст України, таких як Миколаїв та Харків що враховують не тільки архітектурні, але й соціальні, культурні та екологічні аспекти.

Використання цифрових даних та інструментів до процесу реконструкції міських просторів підкреслило важливість технологій у сучасному міському плануванні та управлінні.

Дискусії щодо створення інклюзивних та безбар’єрних міських просторів показали, як важливо забезпечити доступність міського середовища для всіх громадян, включаючи людей з обмеженими можливостями.

В якості результату навчання була підготовлена робота на тему: «Урбаністична Північна Салтівка, мікрорайон №2». Студентами були проведені наступні роботи:

1. Морфологічний аналіз, містобудівний аналіз.

2. Виїзд на ділянку. Колажі, скетч.

3. Робота з прототипами.

4. Опорний план. Схема: SWOT-аналіз.

5. Стан мобільності території. Концепції розвитку.

6. 2D і  3D проєктні концепції.

На останньому семінарі студенти вдало представили свій проєкт за що отримали відмінні оцінки.

Загалом навчання дало можливість розробити комплексний підхід до реконструкції та розвитку міст України з урахуванням найкращих світових практик, місцевих особливостей та актуальних викликів. Це навчання зміцнило міжнародну співпрацю в галузі реконструкції та стійкого розвитку міських просторів, що може сприяти подальшому розвитку проєктів і ініціатив в Україні.

 01._Академ._мобільність_МБГ.JPG 02._Академ._мобільність_МБГ.JPG 
 03._Академ._мобільність_МБГ.JPG  05._Академ._мобільність_МБГ.JPG
06._Академ._мобільність_МБГ.JPG 07._Академ._мобільність_МБГ.JPG
 08. Івахно О 09. Бабенко М

Участь викладача кафедри д.т.н., проф. Линник І.Е. у Міжнародній науково-практичній конференції

3 серпня 2024 р. д.т.н., проф. Линник І.Е. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «PROBLEMS AND PROSPECTS FOR THE DEVELOPMENT OF SCIENCE, EDUCATION AND TECHNOLOGY», м. Орхус, Данія. За результатами конференції опубліковано тези доповідей «Втрати транспортної інфраструктури України внаслідок російської агресії»

 photo_2024-08-22_15-40-32.jpg  photo_2024-08-22_15-59-56.jpg

 


  Підвищення кваліфікації викладача кафедри к.т.н., доцент Чепурна С.М.

    З 16.02.2024 по 01.06.2024 відбулась серія лекцій на тему «Urban Transformation and Conversion international experiences“, які були організовані Технологічним університетом Карлсрує, Німеччина (Karlsruhe Institute of Technology, Germany) за підтримки DAAD, де брала участь к.т.н., доцент Чепурна С.М. та отримала сертифікат щодо підвищення кваліфікації.

Сертификат_Svitlana_Chepurna_page-0001.jpg


Вітаємо Бабенко Микиту з призначенням академічної стипендії Президента України !!!!!

       Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 316 від 13.03.2024 Про призначення академічних стипендій «Президента України на ІІ семестр 2023/2024 навчального року» призначено академічні стипендії Президента України студенту кафедри міського будівництва 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Бабенко Микиті Віталійовичу.

photo_2024-03-28_20-42-24.jpg


Вітаємо студентів кафедри Міського будівництво з успішним проходженням міжнародній академічній мобільності!

   В рамках програми «Цифрова Україна» від DAAD «Модулі реконструкції та інтегрований розвиток міст України» студентами групи МБГ 2020-1 Ворошилов Кирило, Вустянова Олександра, Сидоренко Артем та М МБГ 2022-1 Бабенко Микита було пройдено дистанційне навчання у Technische Universität Kaiserslautern (Технічний університет Кайзерслаутерна, Німеччина). 

02. 16.01.24
   На початку семестру були сформовані групи зі студентів та обрана територія Харкова, яка була предметом вивчення протягом усього періоду. Під час кожної сесії в прямому ефірі були надані вхідні лекції вчених з німецьких університетів, а потім виконано групове завдання, пов’язане з поданою темою, яке було представлено та обговорено під час останньої сесії.
 
03. 16.01.24 04. 16.01.24
05. 16.01.24  06. 16.01.24
 07. 16.01.24 08. 16.01.24
 
  Програма навчання включала цикл лекцій за наступними темами: «Urban Morphology», «Cites Recovery», «Urban Renewal», «Urban Development», «Urban Reconstruction», «Urban Transformation», «Planning the Post War City», «Land Policy Instruments».
   Виконані завдання обговорювались під час онлайн-зустрічей з науковими співробітниками – Dr. Detlef Kurth, Dr. Slike Weidner, Dr. Fabian Thiel (Frankfurt University of Applied Sciences), Prof. Dr. Piotr Lorens (University of Gdańsk), Dr. Jens Adam (University of Bremen), Dr. Anton Kolomieitsev (Chief Architect in Lviv) та Christoph Wessling; а також зі студентами, які навчаються в BTU Cottbus та українськими студентами.
 
10. Бабенко М.В. Certificate of Participation WS23 24 page 0001 11. Ворошилов К.О. Certificate of Participation WS23 24 page 0001
12. Вустянова О.Ю. Certificate of Participation WS23 24 page 0001 13. Сидоренко А.С. Certificate of Participation WS23 24 page 0001
 
   Експерти з академічних та практичних кіл поділилися своїми знаннями та  досвідом роботи в міжнародних проектах, а також в українському та німецькому контексті. Таким чином, мова йшла про основні виклики та майбутні перспективи для українських міст.
   В якості результату була підготовлена робота на тему «Урбаністична стійкість великих житлових районів 1980-х років. Північна Салтівка - 2, Харків».
Програма навчального курсу, про елементи та етапи інтегрованого планування як важливого методу, який слід застосовувати в складних умовах постконфліктних історичних міст, тісно пов’язана з дисциплінами «Реконструкція житлових і громадських будинків» та «Реконструкція житлового кварталу» освітньої програми «Міське будівництво та господарство».
   Отриманні знання допоможуть студентам у написанні випускних робіт та  дозволять в майбутньому приймати  активну участь у відбудові українських міст та залишити певний слід в розвитку рідної країни. 

Участь виклдачів та студентів кафедри у
VII Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених

"ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА, ПОСТВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ"

Линник Ірини Едуардівни.png  Корнієнка Олексія Віталійовича.png 
 Сидоренка Артема Сергійовича.png  Царенко Юлії Максимівни.png

 


Вітаємо Селіхову Яну з отриманням почесної подяки університету

    16-17 листопада 2023 року Рада молодих вчених ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, провела VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА. ПОСТВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ».

    В цьому році науково-практична конференція проходила за підтримки Ради молодих учених при МОН України ,Ради молодих учених при ХОВА, Częstochowa University of Technology (Poland), Slovak Technical University in Bratislava (Slovakia) Varna Free University «Chernorizets Hrabar» (Bulgaria) та Одеського національного економічного університету.

    Як і кожен рік конференція поєднує аспірантів, викладачів, здобувачів вищої освіти ,представників бізнесу. Почесною подякою університету було нагороджено аспірантку кафедри Міського будівництва - Селіхову Яну. 

07.01.24.3.JPG


Вітаємо Бабенко Микиту з нагородженям подякою Харківського міського голови

     Студента групи М МБГ 2023-2 Бабенко Микиту було нагороджено подякою Харківського міського голови за активну громадянську позицію, високі досягнення у навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Дня студента 👨‍🎓
      Щиро вітаємо його і бажаємо не зупинятися на досягнутому 🙂

07.01.24.1.JPG  07.01.24.2.JPG 

Вітаємо!!!!!

   Вітаємо доц. Безлюбченко О.С. з успішним проходженням курсів підвищення кваліфікації та отриманням сертифікатів що засвідчують її участь у вебінарі "Оновлені можливості Web of Science" та участі у Всеукраїнській інтернет-конференції  "Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства".

Олена Безлюбченко сертифікат.JPGОлена Безлюбченко сертифікат_page-0001.jpg

Безлюбченко (1)_page-0001.jpg

 

 Вітаємо Сидорову Анастасію та Блудову Валерію з отриманням сертифікатів!!!

    Вітаємо студентів групи М МБГ 2022-1 Сидорову Анастасією та Блудовою Валерією з отриманням сертифікатів о проходженні дистанційного навчання у Technische Universität Kaiserslautern (Технічний університет Кайзерслаутерна, Німеччина) в рамках програми «Цифрова Україна» від DAAD «Модулі реконструкції та інтегрований розвиток міст України».

07. 02.05.23.jpg 06. 02.05.23.jpg
ValeriiaBludova_Certificate of Participation_page-0001.jpg AnastasiaSydorova_Certificate of Participation_page-0001.jpg

 

Вітаємо Івахна Олега!!!!

Вітаємо Івахна Олега, який навчається за освітньо програмою: «Міське будівництво та господарство» з отриманням іменної академічної стипендії Верховної Ради України 💙💛

photo_2023-09-17_14-00-24.jpg

 

  Вітаємо!!!

   Вітаємо доц. Шишкіна Е.А. з отриманням сертифікату що засвідчує його участь у Всеукаїнській науково-практичній конференції "ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ"

Сертифікат Шишкін.JPG

 

 Вітаємо!!!

   Вітаємо викладачів кафедри: Мороз Н.В.,  Черноносову Т.А. та Панкеєву А.М.  з отриманням сертифікатів підвищення кваліфікації з "Удосконалення володіння державною мовою"

photo_2023-05-28_12-18-37.jpg

photo_2023-05-28_12-18-41.jpg

photo_2023-05-28_12-18-43.jpg

 

 

Сертифікати участі викладачів кафедри 

 у Міжнародній науково-практичній конференціїІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ:Екологія, Безпека, Якість, Комфорт

ITS Certificate - Олександр ЗАВАЛЬНИЙ _page-0001.jpg

photo_2023-01-11_19-28-22.jpg

 

Сертифікати участі викладачів кафедри у

Workshop «Комплексне планування міського розвитку», м. Берлін

1. Сертификат.jpg

photo_2023-01-12_18-40-36.jpg

 

Участь кафедри міського будівництва у Міжнародному освітньому проєкті

       Викладачі кафедри міського будівництва спільно зі студентами успішно пройшли курс онлайн-лекцій та практичних занять від німецького архітектора та урбаніста - Крістофа Веслінга в рамках міжнародного проекту "Інтегроване міське планування", який проходив за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Робота тривала з вересня по грудень 2021 року і отримали міжнародні сертифікати:

1 група – керівник – к.т.н., доцент Панкеєва Анна та студенти: Олександра Баранова, Сидорова Анастасія,Кащавцева Дар`я,
Сєроштан Валерія, Стефанович Вероніка)

2 група – керівник – к.т.н., доцент Івасенко Вікторія та студенти: Олександра Нурахметова, Литвин Валерія, Блудова Валерія,
Рибалка Катерина, Ковалевський Дмитро)

 

photo_2022-06-09_21-16-11.jpg

photo_2022-06-11_16-15-10.jpg

03 11 4703 11 51

photo_2022-06-09_21-16-11 (2).jpg

photo_2022-06-09_21-16-11 (3).jpg

photo_2022-06-09_21-16-11 (4).jpg

photo_2022-06-09_21-16-11 (5).jpg

photo_2022-06-09_21-16-11 (6).jpg

photo_2022-06-09_21-16-24.jpg

photo_2022-06-09_21-16-24 (2).jpg

photo_2022-06-09_21-16-24 (3).jpg

 

Номінант щорічного конкурсу "МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ"

photo_2022-02-04_16-00-21.jpg

 

photo_2021-06-02_21-53-30.jpg

Науковий парк "СИНЕРГІЯ"

Успішне проходження 216 годинного навчального курсу програми 3D MAX: Architecture & Engineering

Івасенко.jpg

Панкеєва.jpg

Шишкін.jpg

Мороз1.jpg

 

 

 УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У
VI Всеукраїнській науково-практичній конференції "Спадщина університету"

Сертификаты.jpg

 

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ
Clarivate Wed of Science

13. Сертификат 10.09.2020.jpg12. Сертификат 09.09.2020.jpg11. Сертификат 08.09.2020.jpg10. Сертификат 07.09.2020.jpg

 

«Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020»

    Участь доцента кафедри міського будівництва Івасенко В.В. у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який було організовано Громадською радою при Міністерстві розвитку громад та територій України разом з партнерами

Івасенко (1).jpg

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ BrightTALK

06. Сертификат 02.07.2020.jpg

07. Сертификат 10.07.2020.jpg

08. Сертификат 17.07.2020.jpg

09. Сертификат 24.07.2020.jpg

 

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ Wed of Scienct Group 

01. Сертификат 02.06.2020.jpg

02. Сертификат 03.06.2020.jpg

03. Сертификат 04.06.2023.jpg

04. Сертификат 05.06.2020.jpg

05. Сертификат 09.06.2020.jpg

Сертификат Панкеева_page-0001.jpg

 

 Надруковано ДБН "Інклюзивність будинків і споруд" , в розробці якого прийняли участь викладачі кафедри Міського будівництва.   

ДБН1.jpg

 ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ОСТАТОЧНОЇ РЕДАКЦІЇ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНИХ БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ УКРАЇНИ

15 листопада 2018 року викладачі кафедри міського будівництва як представники нашого університету були присутні на засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що проходила у Великій залі Мінрегіону під головуванням Віце-прем’єр-міністра Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко.

У ході роботи було розглянуто положення остаточної редакції проекту Державних будівельних норм України на заміну ДБН В.2.2.-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

1.15.11.jpg

2_15_111.jpg

Стажування викладача кафедри Міського будівництва в університеті «Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»

         З 12 по 30 листопада 2018 року відбулося стажування викладача кафедри Міського будівництва Шишкіна Едуарда Анатолійовича у «Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» м. Новий Сонч, Польща. Стажування проходило за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота».

         Метою стажування було отримання нових знань з інноваційних технологій, науково-методичних та інформаційних забезпечень навчального процесу. За період проходження стажування були прослухані лекції та семінари ректора WSB-NLU, д-р Dariusz Woiniak за тематикою «Організація навчального процесу та навчання студентів в Wyższa Szkoła». Було апробовано програму «Сlouda», яка є основним програмним продуктом у National-Louis University.

         Отриманий досвід дозволить удосконалити організацію та якість навчального процесу на факультеті АДОМ.

20181128_090834.jpg20181128_112647.jpg

 

 УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У АРХІТЕКТУРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ  СХІДНОЇ ЄВРОПИ «АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО» (м. КИЇВ)

         Доцент кафедри міського будівництва Рапіна Тетяна Володимирівна разом зі студентами-магістрами кафедри Гапоновой Оленою та Нелюбіним Олександром  прийняли участь у найбільшій архітектурній конференції  Східної Європи «АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО», що відбулася в Києві 4-5 жовтня 2018 року. На конференції виступали представники провідних архітектурних компаній світу: ZAHA Hadid Architects, Foster + Partners, BIG, MVRDV, C.F. Moller Architects, Gensler, Digital Architecture and Robotic Lab і багато інших. Мета конференції - об'єднання  архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа - всіх, хто прагне змінити місто шляхом розвитку передових технологій і створення знакових архітектурних об'єктів.

IMG-a59dab10cec5a1e7f7c2068f84f57fa0-V.jpg

 

Участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів у м. Веймар (Німеччина)

  Старший викладач кафедри міського будівництва Чепурна Світлана Миколаївна прийняла участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів (20. Ibausil), яка відбулася з 12 по 14 вересня 2018 р. у м. Веймар, Німеччина, яка була організована Bauhaus-Universität Weimar F. A. Finger Institute for Building Material Engineering (FIB). Де виступила зі стендовою доповіддю на тему «Structure formation of the cement stone in the presence of fine-grained calcite».

20180912_170815.jpg

20180912_102639.jpg

 

Вебінар «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods»

Викладачі кафедри міського будівництва доцент Жидкова Т. В. і ст. викл. Івасенко В.В. за запрошенням асоціації великих міст Північної Америки (NACTO-GDCI) взяли участь в роботі вебінару «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods» присвяченого методам вдосконалення вулиць та доступу до транспорту для міст Південної Африки й Південної Америки.

Webinar_on_Aug_14th_.jpg

Рисунок1.jpg

Успішне завершення навчання викладача кафедри Міського будівництва в проекті USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

Викладач кафедри Міського будівництва ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Рапіна Тетяна Володимирівна влітку 2017 року в Києві за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) пройшла заключну сесію тренінгів "Енергоаудит будівель". Участь у навчанні взяли 32 енергоаудитора та енергоменеджера з 12 міст-партерів Проекту USAID.

Під час тренінгу учасники отримали знання щодо того, як проводити ідентифікацію потенційних проектів, вивчили методику проведення енергоаудитів та складання відповідних звітів. Разом з провідними європейськими експертами учасники розбирались в послідовності та тонкощах виконання необхідних розрахунків з використанням програмного продукту ENSI ЕАВ. Усі отримані знання учасники одразу ж застосовували на практиці – у командах вони проводили енергоаудит найбільш типової будівлі для свого регіону (дитячого садку, лікарні та ін.).

Навчання проходило на основі методики розробленої норвезькою компанією ENSI та її спеціалізованого програмного забезпечення для сектору будівель EAB. Енергоаудити, які в подальшому учасники тренінгів будуть проводити за цією методикою, можуть бути використані для розробки техніко-економічних обґрунтувань проектів з підвищення енергетичної ефективності будівель. Останні стануть основою для залучення інвестицій від міжнародних фінансових установ на реалізацію енергоощадних заходів.

image-0-02-05-8d92d59d10a426c71c54ea778c23b2b055634a1b6c1f8214fe664d69c649243d-V.jpg

News_139.jpg

 

Конференція Братислава січень 2016 

17-22 січня 2016 р. в м.Братиславі пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія»
В конференції взяв участь директор центру дистанційного навчання, Кузнецов Анатолій Іванович , а також викладачі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Семенов В.Т., Жидкова Т.В., Безлюбченко Е.С., Апатенко Т.Н., Чепурна С.М., Панкеева А.М., Гайко Ю.І,. Шишкин Е.А., Попова О.А., Дудка О.М.общаяконф 1

конф 3

В програмі конференції були передбачені виїзні засідання у Віденському університет (Alma Mater Rudolphina або Universitas Vindobonensis) і Університеті Корвіна (Corvinus University of Budapest).

Всі учасники конференції отримали відповідні сертифікати.
Доцент кафедри Міського будівництва Т В. Жидкова виступила з доповіддю і пройшла стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського.

янв 2016 1

 

Конференція Братислава Жовтень 2015 

З 17.10.2015  по 22.10 2015  в м. Братислава, республіка Словаччина, під егідою Всеукраїнської спілки вчених-економістів і Академічного союзу Михайла Балудянського відбулася міжнародна науково-практична конференція «Perspective trends in scientific research --2015» .У конференції взяли участь представники 35 вищих навчальних закладів та наукових співтовариств України, Словаччини, Німеччини, Литви. У роботі прикладної секції «Перспективні питання досліджень в архітектурі та будівництві» від кафедри міського будівництва брали участь: проф. Линник І.Е., доц. Завальний А.В., ст. преп. Гордієнко С.М., ст. преп. Черноносова Т.А. На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників виступила проф., д.т.н. Линник І. Е. З доповіддю «Питання організації системи громадського велопрокату» виступив Гордієнко С.М. За матеріалами конференції опубліковано тези доповідей та наукові статті в науковому сборніке. В цей же період співробітники кафедри пройшли 72-х годинну наукове стажування в Академічному союзі Михайла Балудянського з метою вивчення сучасних методів навчання. За підсумками поїздки було досягнуто попередні домовленості про подальшу співпрацю з Академічним союзом Михайла Балудянського (Вархола Міхал, д.і.н., професор, президент АС, м Кошице, Словаччина) та Всеукраїнською спілкою вчених-економістів (Кендюхов О.В., д.е.н., професор, голова ВСУЕ)1Братислава11Братислава5

 1Братислава2
Братислава4

 

 


На сайті 107 гостей та 0 користувачів

Харків:

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Кафедра міського будівництва