Науково-дослідна робота студентів

Студенти спеціальності Міське будівництво та господарство беруть участь у науково-дослідній роботі кафедри, а також самостійно проводять дослідження. У складі кожної з професіональних дисциплін дисциплін, в дипломних роботах і тим більше в магістерських роботах, завжди присутня науково-дослідна частина.

 

Результати розробок студенти представляють на конференціях. на  конкурсах, що проводяться в університеті. Кращі розробки студентів щорічно представляються на всеукраїнських конкурсах. Конкурси  проводиться щорічно з метою формування фахівців нового типу та залучення студентів вузів вищих рівнів акредитації до участі у наукових програмах, проектних, конструкторських та інших формах науково-дослідної діяльності.Студентки 5 курсу спеціальності «Міське будівництво та господарство» здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в 2013/2014 навчальному році. Другий тур конкурсу у сфері наук «Будівництво та архітектура» проходив у Харківському національному університеті будівництва і архітектури.

     

 

Нагороди

Велопрокат
Останнім часом в світі великої популярності набула система прокату міських велосипедів (bicyclesharingsystem), що дозволяє орендувати байки на спеціальних станціях і здавати їх в будь-який час на іншій станції. Богдан Рец - студент 5-го курсу спеціальності "Міське будівництво і господарство" запропонував створити в м.Харкові інфраструктуру екологічно чистих видів транспорту. Свої розробки він представив і захистив в магістерській роботі.

В ході підготовки до роботи були досліджені кращі зарубіжні практики і приклади по організації велопрокатів, видам велопарковок, методам розрахунку паркувальних місць, розмірами велодоріжок і безпеки руху в Барселоні, Парижі, Нью-Йорку, Лондоні, Хуанчжоу, Вашингтоні та ін. Для міста Харкова розроблена система велодоріжок і веломаршрутів, запропонована класифікація велодоріжок в залежності від їх містобудівного значення і приклади конструктивних рішень дорожніх одягів для ніх.

В обговоренні проекту, захист якого відбувся на кафедрі міського будівництва  прийняли участь ректор Університету проф. В.Н. Бабаєв, декан містобудівного факультету доц. Т.Д. Рищенко, зав. кафедрою електричного транспорту проф. В.Ф. Далека, зав. кафедрою міського будівництва проф. В.Т.Семенов.Пропозиції щодо формування в м.Харкові інфраструктури екологічно чистих видів транспорту - велосипедів і електрокарів - було вирішено схвалити і направити для роботи в органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

 

 


Приклади науково-дослідних робіт студентів можна переглянути натиснувши на обкладинку

 

Функ

 Гулакова

Богуславский

Балюк


На сайті 231 гість та 0 користувачів

Харків:

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Кафедра міського будівництва