ОЛІМПІАДИ і КОНКУРСИ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

 

Кафедра міського будівництва є ініціатором проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу курсових, дипломних проектів та магістерських робіт за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» і студентської олімпіади з фахових дисциплін спеціальності МБГ:

  • Планування міст і транспорт
  • Міський транспорт
  • Реконструкція та утримання міської забудови
  • Міський транспорт
  • Міські вулиці та дороги
  • Планування та благоустрій міст

Основна мета цих заходів стимулювати підвищення якості навчання, проводити коригування діяльності випускаючих кафедр в організації навчальної та наукової роботи студентів, навчати їх працювати в умовах ринкової економіки.

Перший огляд-конкурс і олімпіада були проведені в 2010 р в нашому рідному вузі на базі кафедри міського будівництва. У щорічних конкурсах беруть участь студенти 12 вузів України, що ведуть підготовку за спеціальністю «Міське будівництво та господарство».

З моменту проведення першого огляду-конкурсу та студентської олімпіади в академії, відбулося три огляду-конкурсу в Донецькій національної академії будівництва і архітектури (м.Макіївка) і два в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

Традиційно на всіх олімпіадах студенти кафедри міського будівництва займали призові місця, на всіх конкурсах роботи студентів отримували нагороди.

Результати участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності Міське будівництво та господарство

Схема 1.jpg

Схема 2.JPG

Результати участі у огляд-конкурсі зі спеціальності Міське будівництво та господарство 

Схема 3.jpg

Схема 4.JPG

Національний університет водного господарства та природокристування міста Рівного - 2019

16-18 квітня 2019 року в Національний університет водного господарства та природокристування міста Рівного з'їхались викладачі й студенти 14 вишів України, де готують фахівців спеціальності "Міське будівництво та господарство".

В програмі заходу Всеукраїнська студентська олімпіада з міського будівництва та господарства, огляд-конкурс курсових, дипломних проектів і магістерських робіт за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство» за номінаціями: благоустрій та реконструкція міських територій; утримання міської забудови; міські вулиці та дороги; міський транспорт; інженерна підготовка міських територій, а також нарада викладачів, що готують фахівців спеціальності "Міське будівництво та господарство".

 

Ровно19

Завідувач кафедри "Міського будівництва О.В. Завальний дав інтервью  місцевим  ЗМІ, в якому розповів про проблеми й якість підготовки фахівців в нашому університеті.

ровно19 1


За ітогами огляду конкурсу наш університет отримав дипломи у всіх номенаціях, студент 3 курсу  Володимир Гончар став переможцем олімпіади за номінацією "Утримання міської забудови".
На нараді викладачі було прийнято рішення про узгодждення навчальних програм за спеціальністю.

ровно19 2

 

ТИЖДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО - 2018
З 16 по 21 квітня в  Національному університеті водного господарства та природокористування м. Рівного пройшов щорічний тиждень спеціальності Міське будівництво та господарство. В рамках заходу відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р.з Міського будівництва та господарства; огляд-конкурс курсових, дипломних проектів і магістерських робіт; нарада завідувачів кафедр з питань планування навчального процесу за спеціалізацією «Міське будівництво і господарство» та WORKSHOP на тему «Урбан-аналіз малого міста».
Були присутні представники Київського національного університету будівництва та архітектури, Ужгородського національного університету,  Вінницького національного технічного університету; Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля,  Одеської державної академії будівництва та архітектури; Національного університету «Львівська політехніка», Луцького національного технічного університету,  Запорізької державної інженерної академії,Криворізького національного університету, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, тобто  майже всіх ВНЗ України, де є спеціальність МБГ, а також представники Фонду підтримки будівельної галузі Ебергарда Шьока, що спеціалізується на модернізації професійної освіти у будівельній сфері в Центральній та Східній Європі. Від Нашого університету заході приймала участь група студентів спеціальності Міське будівництво та господарство на чолі з викладачами  кафедри Міського будівництва.
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р.з Міського будівництва та господарства проводився за трьома провідними дисциплінами: «Планування та благоустрій міст»; «Утримання міської забудови»; «Міський транспорт, вулиці та дороги».
В двох номінаціях наші студенти зайняли перше місце.  В номінації «Планування та благоустрій міст» - студентка 5 курсу Настя Чала,  в номінації «Міський транспорт, вулиці та дороги» студент 3 курсу прискоренної форми навчання Юліан Орябінський. Вітаємо переможців!
30742100 2176559635704589 6813005848827133952 oмДипл настя
мДипл Юлиан
 
 

 

ОГЛЯД-КОНКУРС КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ І МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО 

18-21 квітня 2018 року у місті Рівному на базі Національного університету водного господарства та природокристування одночасно з олімпіадою буде пройшов огляд-конкурс курсових, дипломних проектів і магістерських робіт за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство», за номінаціями: благоустрій та реконструкція міських територій; утримання міської забудови; міські вулиці та дороги; міський транспорт; інженерна підготовка міських територій. За ітогами огляду конкурсу наш університет отримав 12 дипломів I, II і III ступеню за дипломні проекти й магістерські роботи й 7 I і II ступеню за курсові проекти.

все

 

 Національний університет водного господарства та природокристування міста Рівного - 2017

 25-27 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування  м. Рівного відбулась щорічна зустріч  викладачів випускових кафедр  спеціальності "Міське будівництво та господарство" і студентів старших курсів.   В межах заходу було проведення  II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р. зі спеціальності, огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт, а також нарада викладачів  і завідувачів кафедр з питань планування навчального  процесу за спеціальністю "Міське будівництво та господарство". 

 В олімпіаді взяли участь близько 50-ти студентів з 13 ВНЗ України, що готують спеціалістів відповідної спеціальності. В програмі  олімпіади  була перевірка знань і навичок за провідними дисциплінами: "Планування та благоустрій міст",  "Міський транспорт, вулиці та дороги" та "Утримання міської забудови".
27 квітня відбулось  нагородження переможців олімпіади та огляду-конкурсу й  урочистезакриття олімпіади.
Наші студенти традиційно гідно представили університет, отрилами другі місця в двох номінаціях.
 Олымпіда
 
Огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт також показав високий рівень підготовки наших студентів, які отримали 10 дипломів за магістерські роботи, дипломні  і  курсові проекти.
 
Магистерск
 
 
Дипл
 
Курсов
Під час наради викладачів і  завідувачів кафедр відбулось підведення підсумків перевірки знань й навичок студентів. Проведені заходи чітко визначили ВНЗ, де через надмірну уніфікацію навчального процесу  майже втрачена унікальність спеціальності. А скорочена кількість курсових проектів позначилась на якості кваліфікаційних робіт.  На нараді було прийняте спільне рішення про максимально можливу уніфікацію навчальних планів зі спеціальності " "Міське будівництво та господарство" 
все
 

 Одеська державна академія будівництва і архітектури - 2016

ВІТАЄМО!!!!!!

Студентів спеціальності «Міське будівництво та господарство» та викладачів кафедри Міського будівництва з успішною участю та отриманням 2-го загальнокомандного місця у Всеукраїнському огляді-конкурсі дипломних та курсових робіт та Всеукраїнської - студентській олімпіаді 2016 за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» з наступних дисциплін:

* Планування і благоустрій міст студ. 3курса Громадецкий (керівник Черноносова Т. А.)

* Міський транспорт і дороги студ. 4 курсу Колоша М. С. (керівник Гордієнко С. Н.)

4

 

Одночасно проводився конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт серед 12 вузів-учасників, що випускають студентів за спеціальністю «Міське будівництво та господарство». Роботи студентів спеціальності «Міське будівництво та господарство»  отримали 11 нагород у різних номінаціях. 

 

Одеська державна академія будівництва і архітектури - 2015

Фінал олімпіади та Всеукраїнського огляд-конкурс студентських робіт, на якому наші студенти здобули десять дипломів переможців у різних номінаціях.

 

 Ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова професор В.М. Бабаєв нагородив почесними грамотами студентів спеціальності Міське будівництво та господарство за активну участь та перемоги на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності Міське будівництво та господарство, що проходила в Одеській державній академії будівництва та архітектури

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури - 2014.

Студентами спеціальності «Міське будівництво та господарство» було отримано 10 нагород у різних номінаціях. Команда кафедри міського будівництва посіла перше загальнокомандне місце серед 11 вузів-учасників, що випускають студентів за спеціальністю «Міське будівництво та господарство».

 

Нагороди

Конкурс-огляд курсових проектів

з дисципліни "Планування та благоустрій міст"

Ст. Шаходько М.Г., Керівник к.т.н., доцент Безлюбченко О.С. 

 з дисципліни «Міські вулиці та дороги»

ст.Нікитенко Ю.В.
Керівники: к.т.н., доцент Завальный А.В.,
ст. викл. Гордиенко С.Н.

 
 

Конкурс-огляд дипломних проектів

в номинації «Міські вулиці та дороги»

ст.Сідей В.В.
Керівник: к.т.н., доцент Завальный А.В., 
ст. преподаватель Гордиенко С.Н.

в номинації «Планування та благоустрій міст»
ст.Плеханова О.О.
Керівник - к.т.н., доцент Жидкова Т.В.
 в номинації «Міський транспорт»
ст.Буренков М,В.
Керівники: к.т.н., доцент Завальный А.В., 
ст. преподаватель Гордиенко С.Н.
в номинації «Утримання і реконструкція міської забудови»
ст. Пархоменко О.С.
керівник - к.т.н., доцент Жидкова Т.В.
   
   
  Конкурс-огляд магістерських робіт  
в номинації  «Планування та благоустрій міст»
ст.Сливка Я.В.
Керівник - к.т.н., доцент Безлюбченко 
в номинації«Міський транспорт»
ст.Суетін В.,В.
Керівники:к.т.н., доцент Завальный А.В.,
ст. преподаватель Гордиенко С.Н.
в номинації«Міський транспорт»
ст.Буренков М,В.
Керівники:к.т.н., доцент Завальный А.В.,
ст. преподаватель Гордиенко С.Н.
Студентська олімпіада
 

 

 

 

 

 

 

 


На сайті 48 гостей та користувачі відсутні

Харків:

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва