Участь кафедри міського будівництва у Міжнародному освітньому проєкті
Викладачі кафедри міського будівництва спільно зі студентами успішно пройшли курс онлайн-лекцій та практичних занять від німецького архітектора та урбаніста - Крістофа Веслінга в рамках міжнародного проекту "Інтегроване міське планування", який проходив за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Робота тривала з вересня по грудень 2021 року і отримали міжнародні сертифікати:
1 група – керівник – к.т.н., доцент Панкеєва Анна та студенти: Сидорова Анастасія,Кащавцева Дар`я, Сєроштан Валерія, Стефанович Вероніка)
2 група – керівник – к.т.н., доцент Івасенко Вікторія та студенти: Литвин Валерія, Блудова Валерія, Рибалка Катерина, Ковалевський Дмитро)
Номінант щорічного конкурсу "МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ"
Науковий парк "СИНЕРГІЯ"
Успішне проходження 216 годинного навчального курсу програми 3D MAX: Architecture & Engineering
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У
VI Всеукраїнській науково-практичній конференції "Спадщина університету"
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ
Clarivate Wed of Science
«Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020»
Участь доцента кафедри міського будівництва Івасенко В.В. у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який було організовано Громадською радою при Міністерстві розвитку громад та територій України разом з партнерами
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ BrightTALK
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У ВЕБІНАРАХ Wed of Scienct Group
Надруковано ДБН "Інклюзивність будинків і споруд" , в розробці якого прийняли участь викладачі кафедри Міського будівництва.
ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ОСТАТОЧНОЇ РЕДАКЦІЇ ПРОЕКТУ ДЕРЖАВНИХ БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ УКРАЇНИ
15 листопада 2018 року викладачі кафедри міського будівництва як представники нашого університету були присутні на засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що проходила у Великій залі Мінрегіону під головуванням Віце-прем’єр-міністра Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко.
У ході роботи було розглянуто положення остаточної редакції проекту Державних будівельних норм України на заміну ДБН В.2.2.-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».
Стажування викладача кафедри Міського будівництва в університеті «Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University»
З 12 по 30 листопада 2018 року відбулося стажування викладача кафедри Міського будівництва Шишкіна Едуарда Анатолійовича у «Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» м. Новий Сонч, Польща. Стажування проходило за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота».
Метою стажування було отримання нових знань з інноваційних технологій, науково-методичних та інформаційних забезпечень навчального процесу. За період проходження стажування були прослухані лекції та семінари ректора WSB-NLU, д-р Dariusz Woiniak за тематикою «Організація навчального процесу та навчання студентів в Wyższa Szkoła». Було апробовано програму «Сlouda», яка є основним програмним продуктом у National-Louis University.
Отриманий досвід дозволить удосконалити організацію та якість навчального процесу на факультеті АДОМ.
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА У АРХІТЕКТУРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СХІДНОЇ ЄВРОПИ «АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО» (м. КИЇВ)
Доцент кафедри міського будівництва Рапіна Тетяна Володимирівна разом зі студентами-магістрами кафедри Гапоновой Оленою та Нелюбіним Олександром прийняли участь у найбільшій архітектурній конференції Східної Європи «АРХІТЕКТУРА МАЙБУТНЬОГО», що відбулася в Києві 4-5 жовтня 2018 року. На конференції виступали представники провідних архітектурних компаній світу: ZAHA Hadid Architects, Foster + Partners, BIG, MVRDV, C.F. Moller Architects, Gensler, Digital Architecture and Robotic Lab і багато інших. Мета конференції - об'єднання архітекторів, інженерів, девелоперів, медіа - всіх, хто прагне змінити місто шляхом розвитку передових технологій і створення знакових архітектурних об'єктів.
Участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів у м. Веймар (Німеччина)
Старший викладач кафедри міського будівництва Чепурна Світлана Миколаївна прийняла участь у 20-ті Міжнародній конференції з будівельних матеріалів (20. Ibausil), яка відбулася з 12 по 14 вересня 2018 р. у м. Веймар, Німеччина, яка була організована Bauhaus-Universität Weimar F. A. Finger Institute for Building Material Engineering (FIB). Де виступила зі стендовою доповіддю на тему «Structure formation of the cement stone in the presence of fine-grained calcite».
Вебінар «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods»
Викладачі кафедри міського будівництва доцент Жидкова Т. В. і ст. викл. Івасенко В.В. за запрошенням асоціації великих міст Північної Америки (NACTO-GDCI) взяли участь в роботі вебінару «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods» присвяченого методам вдосконалення вулиць та доступу до транспорту для міст Південної Африки й Південної Америки.
Успішне завершення навчання викладача кафедри Міського будівництва в проекті USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"
Викладач кафедри Міського будівництва ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Рапіна Тетяна Володимирівна влітку 2017 року в Києві за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) пройшла заключну сесію тренінгів "Енергоаудит будівель". Участь у навчанні взяли 32 енергоаудитора та енергоменеджера з 12 міст-партерів Проекту USAID.
Під час тренінгу учасники отримали знання щодо того, як проводити ідентифікацію потенційних проектів, вивчили методику проведення енергоаудитів та складання відповідних звітів. Разом з провідними європейськими експертами учасники розбирались в послідовності та тонкощах виконання необхідних розрахунків з використанням програмного продукту ENSI ЕАВ. Усі отримані знання учасники одразу ж застосовували на практиці – у командах вони проводили енергоаудит найбільш типової будівлі для свого регіону (дитячого садку, лікарні та ін.).
Навчання проходило на основі методики розробленої норвезькою компанією ENSI та її спеціалізованого програмного забезпечення для сектору будівель EAB. Енергоаудити, які в подальшому учасники тренінгів будуть проводити за цією методикою, можуть бути використані для розробки техніко-економічних обґрунтувань проектів з підвищення енергетичної ефективності будівель. Останні стануть основою для залучення інвестицій від міжнародних фінансових установ на реалізацію енергоощадних заходів.
Конференція Братислава січень 2016
17-22 січня 2016 р. в м.Братиславі пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія»
В конференції взяв участь директор центру дистанційного навчання, Кузнецов Анатолій Іванович , а також викладачі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Семенов В.Т., Жидкова Т.В., Безлюбченко Е.С., Апатенко Т.Н., Чепурна С.М., Панкеева А.М., Гайко Ю.І,. Шишкин Е.А., Попова О.А., Дудка О.М.
В програмі конференції були передбачені виїзні засідання у Віденському університет (Alma Mater Rudolphina або Universitas Vindobonensis) і Університеті Корвіна (Corvinus University of Budapest).
Всі учасники конференції отримали відповідні сертифікати.
Доцент кафедри Міського будівництва Т В. Жидкова виступила з доповіддю і пройшла стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського.
Конференція Братислава Жовтень 2015
З 17.10.2015 по 22.10 2015 в м. Братислава, республіка Словаччина, під егідою Всеукраїнської спілки вчених-економістів і Академічного союзу Михайла Балудянського відбулася міжнародна науково-практична конференція «Perspective trends in scientific research --2015» .У конференції взяли участь представники 35 вищих навчальних закладів та наукових співтовариств України, Словаччини, Німеччини, Литви. У роботі прикладної секції «Перспективні питання досліджень в архітектурі та будівництві» від кафедри міського будівництва брали участь: проф. Линник І.Е., доц. Завальний А.В., ст. преп. Гордієнко С.М., ст. преп. Черноносова Т.А. На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників виступила проф., д.т.н. Линник І. Е. З доповіддю «Питання організації системи громадського велопрокату» виступив Гордієнко С.М. За матеріалами конференції опубліковано тези доповідей та наукові статті в науковому сборніке. В цей же період співробітники кафедри пройшли 72-х годинну наукове стажування в Академічному союзі Михайла Балудянського з метою вивчення сучасних методів навчання. За підсумками поїздки було досягнуто попередні домовленості про подальшу співпрацю з Академічним союзом Михайла Балудянського (Вархола Міхал, д.і.н., професор, президент АС, м Кошице, Словаччина) та Всеукраїнською спілкою вчених-економістів (Кендюхов О.В., д.е.н., професор, голова ВСУЕ)