DSC 0526

  Кафедра міського будівництва - випускова спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма "Міське будівництво та господарство". Щорічний випуск бакалаврів за всіма формами навчання складає близько 150 чол.; випуск магістрів близько – 50 чол. Магістерські роботи розробляються з найбільш актуальних для містобудування темами:

  • Планування, забудова і реконструкція історичного центру, житлових і промислових територій, мережі міських вулиць і доріг, парків, скверів, садів.
  • Методи вирішення транспортних проблем в великих містах за умови збереження історичного середовища;
  • Утримання житлового фонду, в тому числі в товариствах співвласників житла;
  • Формування та розвиток рекреаційних зон великих міст.

   Студенти щорічно беруть участь і перемагають у конкурсах наукових робіт, науково-практичних конференціях, фахових олімпіадах. Студенти мають можливість навчатися за обміном в вузах Словаччини, Польщі, Португалії та ін. На кафедрі працюють досвідчені викладачі в тому числі - доктори і кандидати наук з багаторічним досвідом роботи. Кафедра успішно співпрацює з Міжнародною Асамблеєю столиць і великих міст, Департаментом містобудування та архітектури Харківської міської ради, ТОВ "Інститут Харківпроект" та іншими.


Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва