МІСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЕКТІВ
«ХАРКІВ - МІСТО МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ»


Факультет Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва активно займається проблематикою та покращенням навколишнього простору для всіх мешканців та гостей міста Харкова.
Студенти факультету прийняли активну участь в конкурсі студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив», який проводиться за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
Метою конкурсу є залучення студентської молоді до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, визначення кращі проекти і програми міського розвитку, запропоновані студентами вищих навчальних закладів Харкова для втілення їх в нашому місті.

Для участі в конкурсі викладачами кафедри Міського будівництва Жидковою Т.В., Івасенко В.В. й Апатенко Т.М. було створено команду студентів різних спеціальностей, що навчаються на факультеті в тому числі:
• Нелюбин Олександр, КолодезниКонкурс2018 й Андрій, Селіхова Яна, Тимченко Сергій, Павленко Юлія – спеціальність Міське будівництво та господарство;
• Донченко Ірина – спеціальність Містобудування;
• Бойченюк Марія - спеціальність Архітектура будівель і споруд.
На конкурс було представлено п’ять робіт в номінації: «Рідному Харкову – сталий розвиток» і одну роботу в номінації: «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».


На сайті 38 гостей та користувачі відсутні

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва