Зимова школи урбаністики

В січні поточного року студенти спеціальності МБГ Тимченко С. і Підгорний І. на чолі зі старшим викладачем кафедри міського будівництва, к.т.н. Івасенко В.В. прийняли участь в щорічній роботіОбщая
Школа урбаністики була організована кафедрами міського будівництва та міського господарства за підтримки Фонду Ебергарда Шьока, який спеціалізується на модернізації професійної освіти у будівельній сфері в Центральній та Східній Європі та Фонду підтримки будівельної галузі в Україні.
Заняття цьогорічної школи урбаністики проходили на базі щойно створеного факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури. На навчання були запрошений студенти спеціальності «Міське будівництво та господарство» з 12 Вищих навчальних закладів України.
Мета проведення Зимової школи урбаністики в 2018 році - навчання студентів спеціальності "Міське будівництво і господарство» традиційним та експериментальним методам містобудівного проектування, а саме підходам в проектуванні публічних просторів.
Вітальні слова с приводу відкриття школи мав ректор КНУБА, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор Куліков Петро Мусійович.

Ректор КНУБА
Серед лектори були відомі вітчизняні та закордонні спеціалісти: Дьомін Микола Мефодійович – народний архітектор України, член-кореспондент АМ України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, лауреат Державної премії Ради Міністрів СРСР, дійсний член, віце-президент Української Академії архітектури, дійсний член, академік-секретар Міжнародної Академії архітектури (московське відділення), іноземний член Російської Академії архітектури і будівельних наук, професор міжнародної академії архітектури (Софія), доктор архітектури, професор, завідувач кафедри міського будівництва) (Музей КНУБА);

Демин
Торальф Вайзе - дипломований інженер-містобудівник, віце-президент фонду підтримки будівельної галузі,

Торальф Вайзе
Катаріна Ґеорґе - урбаніст, інтегрований експерт GIZ, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, а також партнери проекту представник консалтингу CX Design Андрій Міліневський, Сергій Сушко, засновник RealtyStory.

С сертиф


На сайті 78 гостей та користувачі відсутні

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва