22 червня у великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів міського студентського проекту «Харків — місто молодіжних ініціатив», що проходив в місті за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва під керівництвом викладачів кафедри Міського будівництва гідно представили наш університет отримавши три призових місця у номінації «Рідному Харкову – сталий розвиток».

нагр общая


Переможцями конкурсу – І місце і грошова винагорода у 20 тисяч гривень – стали Нелюбин Олександр (спеціальність Міське будівництво та господарство) й Донченко Ірина (спеціальність Містобудування), с проектом «Шлях до мистецтва» (керівник к.т.н., доц. каф Міського будівництва Жидкова Т.В.). Проект спрямовано на залучення мешканців міста й туристів, в тому числі людей з інвалідністю, до відвідування об’єктів культури й мистецтва, використовуючи сучасні методи реклами.

нагр Саша и Ира

 

 

ІІІ місце і грошову винагороду у 15 тисяч гривень отримали одразу два проекти присвячені благоустрою міста й створення нових зон відпочинку з урахування принципів Універсального дизайну: «Створення мультифункціонального простору, дружнього для всіх біля Харківського державного цирку» – студенти Тимченко Сергій (спеціальність Міське будівництво та господарство) й Бойченюк Марія (спеціальність Архітектура будівель і споруд)під керівництвом к.т.н., ст. викл. каф. Міського будівництва Івасенко В.В.

 

нагр Сергей маша


й проект «Смарагдова долина» студентка спеціальності Міське будівництво та господарство Селіхова Яна (керівник ст. викл.. каф Міського будівництва Апатенко Т.М.).

нагр Яна

 

 


Сейчас 34 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва