Творча зустріч з видатним архітектором сучасності О.С. Слєпцовим

24 листопада 2016 року викладачі кафедри міського будівництва відвідали виставку гобеленів "Архітектурний пейзаж". Автор робіт видатний архітектор сучасності Олег Семенович Слєпцов.

гобелен

Виставка пройшла у відділі сучасного мистецтва "Мистецтво Слобожанщини" Харківського комунального закладу "Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва".
Однією з головних організаторів виставки була Лагутіна Віра Олександрівна - завідуюча відділом сучасного мистецтва Мистецтво Слобожанщини" КЗ "ООМЦКМ", аспірантка завідуючого кафедри міського будівництва проф. Семенова.
На виставці були присутні провідні представники архітектурної спільноти м. Харкова.241116 арх
Після презентації робіт відбулась творча зустріч з автором, в ході якої обговорювались проблеми підготовки фахівців. Зокрема розглядались переваги залучення студентів до реального проектування.

241116

Були досягнені попередні домовленості щодо участі студентів спеціальності «Міське будівництво та господарство» ХНУМГ до розробки проекту благоустрою території Борисо-Глібського жіночого монастиря у с. Водяне Зміївського району Харківської обл., де за проектом Олега Семеновича Слєпцова, триває будівництво комплексу споруд Спасо-Преображенського храмового комплексу.

Сейчас 59 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розклад дзвінків