25-27 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування  м. Рівного відбулась щорічна зустріч  викладачів випускових кафедр  спеціальності "Міське будівництво та господарство" і студентів старших курсів.   В межах заходу було проведення  II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р. зі спеціальності, огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт, а також нарада викладачів  і завідувачів кафедр з питань планування навчального  процесу за спеціальністю "Міське будівництво та господарство". 
 В олімпіаді взяли участь близько 50-ти студентів з 13 ВНЗ України, що готують спеціалістів відповідної спеціальності. В програмі  олімпіади  була перевірка знань і навичок за провідними дисциплінами: "Планування та благоустрій міст",  "Міський транспорт, вулиці та дороги" та "Утримання міської забудови".
27 квітня відбулось  нагородження переможців олімпіади та огляду-конкурсу й  урочистезакриття олімпіади.
Наші студенти традиційно гідно представили університет, отрилами другі місця в двох номінаціях.
 Олымпіда
 
Огляд-конкурс курсових, дипломних і магістерських робіт також показав високий рівень підготовки наших студентів, які отримали 10 дипломів за магістерські роботи, дипломні  і  курсові проекти.
 
Магистерск
 
 
Дипл
 
Курсов
Під час наради викладачів і  завідувачів кафедр відбулось підведення підсумків перевірки знань й навичок студентів. Проведені заходи чітко визначили ВНЗ, де через надмірну уніфікацію навчального процесу  майже втрачена унікальність спеціальності. А скорочена кількість курсових проектів позначилась на якості кваліфікаційних робіт.  На нараді було прийняте спільне рішення про максимально можливу уніфікацію навчальних планів зі спеціальності " "Міське будівництво та господарство" 
все
 

Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва