Вебінар «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods»

Викладачі кафедри міського будівництва доцент Жидкова Т. В. і ст. викл. Івасенко В.В. за запрошенням асоціації великих міст Північної Америки (NACTO-GDCI) взяли участь в роботі вебінару «Informal Streets: Meeting Mobility Needs in Informal Neighborhoods» присвяченого методам вдосконалення вулиць та доступу до транспорту для міст Південної Африки й Південної Америки.Webinar on Aug 14th

Майкл Крауз, виконавчий директор із запобігання насильства засобами містобудування (Urban Upgrading), розповів про роботу спрямовану на вирішення просторового та історичного розколу, з якими стикаються південноафриканські громади, зокрема, на вулицях Кейптауна. В доповіді було наголошено, що вдосконалення міського простору, побудова безпечних і стабільних районів призведе до підвищенні рівня безпеки та поліпшенні життєвих та соціальних умов міських громад.
В другій частині вебінару колумбійський архітектор Джованні Сперри розповіла про проблеми вуличної мережі в неформальних кварталах Медельїну, який є одним з найбільших міст Колумбії.


Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва