ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Директор департаменту: Садовський Олексій Миколайович

Садовський Олексй Миколайович

Начальник відділу організаційної роботи: Кулинич Ксенія Василівна

Кулинич Ксеня Василвна

Управління містобудування та архітектури

Начальник відділу - районний архітектор Шевченківського району: Семеренко Ігор Володимирович

Семеренко гор Володимирович

Головний спеціаліст відділу архітектори Шевченківського району: Козир Наталія Григорівна

Спеціаліст 1 категорії відділу архітектори Шевченківського району: Краснолобова Олена Миколаївна

Головний спеціаліст архітектурного відділу Жовтневого району: Щербак Ірина Миколаївна

Начальник відділу - районний архітектор Київського району: Довбня Олександр Борисович

Довбня Олександр Борисович

 

Головний спеціаліст відділу архітектори Київського району: Алєксєєнко Світлана Валеріївна

Головний спеціаліст відділу архітектори Київського району: Павлюк Олена Вячеславівна

Начальник відділу - районний архітектор Комінтернівського району: Коваль Каріна Юріївна

Коваль Карна Юрвна

Головний спеціаліст відділу архітектори Комінтернівського району: Шанькова Марина Сергіївна

Начальник відділу - районний архітектор Холодногірського району: Гогайзель Марина Леонідівна

Гогайзель Марина Леондвна

 

Головний спеціаліст відділу архітектори Холодногірського району: Данков Юрій Васильович

Начальник відділу - районний архітектор Московського району: Кутєпова Олена Миколаївна

Кутпова Олена Миколавна

Головний спеціаліст відділу архітектори Московського району: Божко Олег Віталійович

Начальник відділу - районний архітектор Індустріального району: Павлов Артем Олексійович

Павлов Артем Олексйович

Головний спеціаліст відділу архітектори Індустріального району: Шмульська Євгенія Олександрівна

Начальник відділу - районний архітектор Фрунзенського району: Любарська Ірина Леонідівна

Любарська рина Леондвна

Головний спеціаліст відділу архітектори Фрунзенського району: Кушнаренко Людмила Миколаївна

Начальник відділу - районний архітектор Червонозаводського району: Фокіна Тетяна Олексіївна

Фокна Тетяна Олексвна

Головний спеціаліст відділу архітектори Червонозаводського району: Старук Тетяна Василівна

Загальнийвідділ

Спеціаліст 1 категорії: Суптеля Дар’я Сергіївна

              Голдаєвич Галина Миколаївна

Відділ генплану міста

Заступник начальника управління - начальник відділу: Пилявська Катерина Михайлівна

Пилявська Катерина Михайлвна

Заступник начальника відділу: Шиян  Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст: Прасол Олена Анатоліївна

           Ткаченко Олексій Сергійович

           Ольховська  Ірина Іванівна

           Земляна Анна Василівна

           Василенко  Віталій Володимирович

           Зозуля  Олена Олександрівна

Відділ підготовки розпорядчих актів

Заступник начальника управління - начальник відділу: Артибаш Наталія Іллівна

Артибаш Наталя ллвна

Головний спеціаліст: Коротка Тетяна Андріївна

           Гайдай Юлія Петрівна

Архівний сектор

Завідувач сектору: Макаренко Володимир Вікторович

Відділ регулювання забудови територій

Заступник начальника управління - начальник відділу: Жукова Людмила Вікторівна

Головний спеціаліст: Зуєва Анастасія Анатоліївна

           Циканова Катерина Вадимівна

           Таран Ольга Олександрівна

Відділ адресації об’єктів нерухомого майна

Головний спеціаліст: Францева Юлія Олександрівна

 

СЛУЖБА МІСТОБУДІВНОГО КАДАСТРУ МІСТА ХАРКОВА

Заступник начальника Служби: Турчина Тетяна Вікторівна

Турчина Тетяна Вкторвна

Відділ аналітики та підготовки кадастрової документації

Головний спеціаліст: Добрицька  Аліна Валеріївна

                       Клепачова Марія Віталіївна

Відділ  формування бази даних містобудівного кадастру

Начальник відділу: Бороденко Сергій Юрійович

Бороденко Сергй Юрйович

Головний спеціаліст: Окішев Станіслав Сергійович

                       Штерндок Ернест Сергійович

Відділ інформаційних ресурсів (до 14.03.2015 – архівний відділ)

Головний спеціаліст: Вовк Євгенія Леонідівна

Сектор містобудівної та проектно-вишукувальної документації

Головний спеціаліст: Удовенко Тетяна Андріївна

Спеціаліст 1 категорії: Павлова  Анна Сергіївна




Сейчас 23 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Розклад дзвінків

1 пара:  8-30 - 10-05

2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

Харків:

Приемн комиссиялистcdr

Кафедра міського будівництва